fbpx

Prawa autorskie

Jeśli uważasz, że jakiekolwiek treści pojawiające się na stronie quizzowo.pl naruszają Twoje prawa autorskie, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@quizzowo.pl. Dołącz następujące informacje i usuniemy materiały naruszające prawo tak szybko, jak to możliwe.

  • Twoje imię i nazwisko, adres, numer telefonu i adres e-mail.
  • Opis materiału chronionego prawem autorskim, który według Ciebie został naruszony.
  • Dokładny adres URL lub opis każdego miejsca, w którym znajduje się domniemany materiał naruszający prawo.
  • Oświadczenie, że masz w dobrej wierze przekonanie, że sporne użycie nie zostało autoryzowane przez ciebie, twojego agenta lub prawo.
  • Twój elektroniczny lub fizyczny podpis lub elektroniczny lub fizyczny podpis osoby upoważnionej do działania w Twoim imieniu.
  •  Oświadczenie złożone przez Ciebie pod karą krzywoprzysięstwa, że ​​informacje zawarte w zawiadomieniu są dokładne, że jesteś właścicielem praw autorskich lub masz upoważnienie do działania w imieniu właściciela praw autorskich.

 

Należy również pamiętać, że każda osoba, która świadomie oświadcza nieprawdę w postaci, że ​​materiał lub działanie narusza prawa autorskie, może zostać pociągnięta do odpowiedzialności.

 

W odpowiednich okolicznościach niniejsza witryna może, według własnego uznania, zakończyć autoryzację użytkowników swojego systemu lub sieci, którzy wielokrotnie naruszają prawa

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.