fbpx

O nas

Nasza misja

Napędzanie optymizmu i marzeń miliona Polaków

Quizzowo to medialno rozrywkowy serwis dostarczający wartościowe treści o szerokiej tematyce. Naszą misją jest tworzenie promujących, inspirujących, pouczających treści w rozrywce, modzie, urodzie, fitness, jedzeniu, rodzicielstwie, nowościach i innych. Naszym celem jest bycie jedną z najbardziej innowacyjnych, najlepiej działających i zaufanych magazynów w polskim internecie.

Żyjemy szybko, ale z pasją. Kochamy wygrywać, jesteśmy zawsze pozytywnie nastawieni, gotowi na nowe wyzwania!

 

O autorach

Zuzia niezależna pisarka, skończyła liceum o profilu Mat-Geo. Ogromnie się cieszy, że może dzielić się swoją miłością do pisania z czytelnikami. Uwielbia oglądać horrory, ale tylko w obecności Dawida albo swojego kota Kitka. Na co dzień bardzo skromna i miła osoba.

Dawid człowiek o wielu gustach, zawsze uśmiechnięty. Cieszy się nawet z najdrobniejszej rzeczy, która sprawia mu przyjemność. Twierdzi, że potrawy z makaronu nigdy mu się nie znudzą dlatego uważa, że w poprzednim życiu mieszkał we Włoszech. Pochodzi raz z Zuzią z małego miasta, które skłania ich do dzielenia się swoimi artykułami z internautami.

 

Mamy nadzieję, że znajdziesz to, czego szukasz i więcej. Czekamy na Twoje pytania i komentarze – napisz do nas na kontakt@quizzowo.pl