fbpx

Disclaimer

Wszystkie opinie i poglądy wyrażone w serwisie Quizzowo.pl są nasze własne. Chętnie przyjmujemy produkty do sprawdzenia i zawsze wyrażamy szczerą opinię na temat produktu. Sami będąc czytelnikami blogów, często podejmujemy decyzje zakupowe w oparciu o opinie, które przeczytaliśmy, więc wiemy, jak ważne jest to i nigdy nie zamierzamy w żaden sposób wprowadzać w błąd naszych czytelników. Mamy tendencję do oferowania wyłącznie produktów lub marek, które lubimy lub używamy sami, więc jeśli jesteście marką chcącą nam coś wysłać, pamiętajcie, że możemy nie udostępniać produktu, jeśli nie spełnia on naszych kryteriów oceny.

Witryna może czasami używać linków partnerskich, które zarabiają niewielką prowizję za każdym razem, gdy składane jest zamówienie, nie ma to wpływu na koszt zakupu dla konsumenta. Używamy również banerów reklamowych na naszym pasku bocznym z reklam Google. Inne formy reklamy obejmują sponsorowane posty, które zostały zamówione od marek. Wszystkie te elementy pomagają w utrzymaniu bloga i pomagają mu pozostać online, zapewniając najwyższą jakość treści.

Wszystkie zdjęcia, o ile nie zaznaczono inaczej, są własnością Quizzowo.pl. Cieszymy się, że korzystasz z nich online, ale musisz je przypisać do witryny, a link do kliknięcia do nas. Musimy uzyskać od nas pisemną zgodę na wykorzystanie zdjęć z witryny na kanałach społecznościowych użytkownika / marki, w formie drukowanej, we wszystkich innych formach mediów oraz z zamiarem wykorzystania ich do reklamowania i / lub reklamowania produktu lub usługi. Brak prośby o pozwolenie lub podanie poprawnych kredytów spowoduje poniesienie opłaty za prawa autorskie / użytkowanie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące któregokolwiek z tych pytań, skontaktuj się z nami.

Jeśli masz wątpliwości lub pytania dotyczące sposobu, w jaki postępujemy z Twoimi danymi, możesz przeczytać naszą Politykę prywatności tutaj.